De mooiste modellen op hun lelijkst

De mooiste modellen op hun lelijkst

Als je iedere dag hoort dat je mooi bent, is het wel begrijpelijk dat je soms je best doet om een beetje lelijk te zijn.

De meeste modellen zijn gewoon mooi, dat moeten we toegeven. Maar ook de mooiste modellen kunnen lelijk zijn. Dat bewijst maar weer; nobody is perfect. Dus voor in de categorie “gekke bekken” hebben we hieronder een paar foto’s van de mooiste modellen op hun lelijkst! #durflelijktezijn

Oh Mona, why did you say no? #imculturedme

Een foto die is geplaatst door Cara Delevingne (@caradelevingne) op

The queen of al the ugly faces Cara Delevingne  

When you’re knocking on the door of your friend’s new house and she’s NOT answering and then finally people answer the door and scream,”OMG! It’s Tyra Banks!!!” and they’re all excited and start taking pics and then ask for a live posing and smizing teaching session and you do it but are so confused why your friend’s friends are so excited to see you and then you realize you’re at the wrong address and you feel badly because you don’t wanna be rude but you’re late to your friend’s REAL house so u need to rush away from the sweet photo snappers. Een foto die is geplaatst door Tyra Banks (@tyrabanks) op

Tyra Banks kan er ook wat van!

#twinning ????

Een foto die is geplaatst door Karlie Kloss (@karliekloss) op

  Het kan erger maar ze probeert het in ieder geval….

Hi…. Getting my hair done???? Een video die is geplaatst door Doutzen Kroes (@doutzen) op

Doutzen Kroes, met een beetje hulp van een snapchat filter. Maar dan nog…

by Glen Luchford 1993 Een foto die is geplaatst door Kate Moss (@__katemoss) op

Kate Moss, jong en… lelijk?

game over Een foto die is geplaatst door Gigi Hadid (@gigihadid) op

En ja, ook Gigi Hadid kan een gek gezicht trekken.

???? Een foto die is geplaatst door Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) op

Deze snapchat filter kan ook Behati Prinsloo een beetje minder mooi maken.

1 WEEK ???? #vsfashionshow2015 @VictoriasSecretSport @justingelband4u #trainlikeanangel Een foto die is geplaatst door Martha Hunt (@marthahunt) op

Lees ook: Deze modellen zijn zelfs zonder make-up perfect

Shop